Maç takvimi

vs Eskişehirspor
Şanlıurfa GAP Arena
7 Mayıs Çarşamba, 20:00

vs. Kasımpaşa
Konya BŞB Atatürk Stadı
19 Nisan Cumartesi, 19:00

-

vs Aykon TED Kolejliler
Abdi İpekçi Arena
26 Nisan Cumartesi, 15:00

vs Regal Barcelona
Abdi İpekçi Arena
20 Nisan Pazar, 19:00

vs. Botaşspor
Abdi İpekçi Arena
19 Nisan Cumartesi, 15:00

ŞAMPİYON !
Final Eight
Ekaterinburg, Rusya

@ Vakıfbank
Burhan Felek Spor Salonu
20 Nisan Pazar, 18:00

@ KKTC Turkcell
Lefkoşa Atatürk Spor Salonu
19 Nisan Cumartesi, 12:00

ANALİZ

Blog Arşivi

Translate

SİTEMETER

28 Eylül 2011 Çarşamba

CSKA Sofya'ya set vermedik..

Yeni sezon öncesi hazırlıklarını Bulgaristan'ın Dobriç kentinde sürdüren Galatasaray Yurtiçi Kargo erkek voleybol takımı, yeni sezon öncesi hazırlıkları kapsamında CSKA Sofya takımı ile bir hazırlık maçı daha yaptı. Geçtiğimiz gün oynanılan karşılaşmayı altın set sonunda 3-2 kazanmayı başaran erkek voleybol takımımız, rakibiyle oynadığı ikinci karşılaşmada rakibine set şansı tanımadı ve sahadan 3-0 galip ayrıldı. Takımımız böylece hazırlık döneminde oynadığı beşinci hazırlık maçından da galibiyetle ayrılmış oldu.

Bulgaristan'da hazırlıklarını sürdüren takımımız CSKA Sofya karşısında ilk seti 25-18 kazanmasının ardından, ikinci sette oyunda ağırlığını hissettirince bu sette de 25-15 galip ayrılan taraf oldu. Karşılaşmanın son setinde Bulgar ekibi takımımızı zorlamaya çalışıp, zaman zaman oyuna ortak olmaya çalışsada Galatasaray Yurtiçi Kargo erkek voleybol takımı son sette rakibi karşısında 25-22 üstün gelmeyi başararak karşılaşmayı 3-0 kazandı. Takımımız hazırlıklarına Dobriç'te devam ediyor.

0 yorum:

Yorum Gönder

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

© 2008-2012 FCN Blog. Gönderilenlerden yazarları sorumludur. Yazar, site adı bildirilerek ve yazıya link verilerek alıntı yapılabilir.