Galatasaray'dan Türkiye'de bir ilk..

Galatasaray Futbol Takımı 2016-2017 sezonu için Türkiye'de bir ilke imza atarak tribününde sadece çocukların ağırlanacağı bir bölüm oluşturdu. Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena Doğu Alt tribünde özel olarak oluşturulan GSStore Çocuk Tribünü sadece çocuklara tahsis edilirken maç önü ve sonrasında çocuklar için bir çok aktiviteye ev sahipliği yapacak. Konuyla ilgili resmi sitemiz üzerinden yapılan açıklama ise şu şekilde..


2016-17 sezonu için Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena Doğu Alt tribünde özel olarak oluşturulan GSStore Çocuk Tribünü Aslan Parçalarını bekliyor! Aslan Parçaları 2016-17 sezonunda kendilerine ait özel tribünde ağırlanacak; karşılaşma öncesi ve sonrası kendilerine ayrılan eğitim ve eğlence alanlarında hoşça vakit geçirecek. Aslan Parçaları özel yemek menüleriyle ve ikramlarla tribünde ağırlanacak; aktiviteler ve hediyelerle keyifli vakit geçirecekler. Kısacası bu tribünün tek sahibi Aslan Parçaları! 
15 TEMMUZ'DAN İTİBAREN SATIŞA ÇIKACAK OLAN 999 TL DEĞERİNDEKİ PAKETTE NELER VAR? 
*KOMBİNE
*TRİBÜN MONTU
*ATKI
*BERE
*T-SHIRT
*BAYRAK 
ÖNEMLİ NOTLAR:
*GSStore Çocuk Tribünü kombinesi 8-14 yaş aralığındaki taraftarlarımız için geçerlidir.
*Ebeveynler en az 1 çocukla aynı fiyat üzerinden kombine kart alımı yapabilirler.
*8-14 yaş aralığındaki taraftarımız için temin edilen kombine kart, sadece elektronik kartı olan yine aynı yaş grubu bir başka çocuk taraftarımıza maçlık olmak koşuluyla devredilebilir.
*GSStore Çocuk Tribünü şartlarıyla kombine alan ebeveyn, maçlara 8-14 yaş aralığındaki GSStore Çocuk Tribünü kombinesi sahibi bir çocukla gelmek zorundadır.
*Özel Tribün Seti olarak hediye edilecek paket sadece 8-14 yaş aralığındaki taraftarlarımıza verilecektir.
*Kombine satışları GSStore İstanbul mağazaları ve www.gsstore.org üzerinden yapılacaktır.
*GSStore Çocuk Tribünü ile ilgili tüm detaylar kombine alımı sırasında verilecek taahhütnamede belirtilmiştir.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.