Riekerink: İlk devreden memnunum..

Manchester United maçının ardından teknik direktörümüz Jan Olde Riekerink basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Her iki kamp dönemi için takımın mental ve fiziksel halinden memnun olduğunu söyleyen Hollandalı antrenör, Manchester United maçı için ise ilk yarıdaki oyundan memnun olduğunu dile getirdi.


TAKIMDAN MEMNUNUM
Genel olarak İsviçre ve Danimarka kampı çok iyi geçti. Hoca olarak takımımın performansından memnun olduğumu söyleyebilirim. Takım kuruluş aşamasında ve oyuncularımdan fiziksel ve mental anlamda memnunum

İLK YARI İSTEDİĞİMİZ GALATASARAY'DI
Manchester United'a karşı oynuyorsunuz. Geniş bir kadroya sahipler. İstediğimiz Galatasaray ilk yarıdaydı. Beklentilerim bu yarıda karşılandı. Doğru zamanlarda pres yapma konusunda eleştirilebiliriz. Çünkü biz bu sezon top tutma ve prese dayalı futbol oynayacağız. Bunu ilk yarıda gösterdik. Bazen ufak eksiklikler bile maç skorunu değiştirebilir. Bugün de öyle oldu. Baz almamız gereken ilk devre olmalı. İkinci yarıdan ise ders alacağız. Uzun bir kamp döneminin sonuna geldiğimiz için fiziksel olarak yorgunluk olabilir.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.