Enes Kuşku: 2 hafta sonra çalışmalara başlayacağım..

Geçtiğimiz ay Sakarya'da bayram ziyareti sonrası evine dönerken trafikte yaşanan tartışma sonrası trafik magandaları tarafından saldırıya uğrayan, kasık ve sol bacak adalesinden bıçaklandığı için 2016 Rio Olimpiyatları kadrosundan çıkarılan milli kürekçimiz Enes Kuşku, Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından özel olarak Rio de Janeiro’ya davet edildi. 


Milli Kürekçimiz Enes Kuşku, yaşadığı talihsiz olay sonrasında sağlık durumunun günden güne iyiye gittiğini ve yaklaşık 2 hafta sonra antrenmanlara başlayacağının müjdesini verirken ayrıca kendisinin yerine 2016 Rio Olimpiyatlarına katılan arkadaşı Cem Yılmaz ve Hüseyin Kandemir’in ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine inandığını da vurguladı.

DAVETTEN DOLAYI ÇOK MUTLUYUM
Bakanlığın davetini sağlık durumumdan dolayı kabul edemedim. Onlar da beni anlayışla karşıladılar. Bana bu şansı tanıdıkları için kendilerine teşekkür ederim. Ülkem için çalışmaya devam edeceğim. Yaklaşık 2 hafta sonra antrenmanlara başlayarak 2020 Tokyo Olimpiyatları’nda ülkemi ve Galatasaray’ı temsil etmek için çalışacağım.


Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.