Levent Nazifoğlu: Leiva'ya verdiğimiz süre doldu..

Galatasaray Sportif AŞ Yönetim Kurulu Üyesi Levent Nazifoğlu, Luis Cavanda'nın imza töreninin ardından basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Transferi henüz noktalamadıklarını söyleyen Nazifoğlu, Lucas Leiva konusunda beklediklerini dile getirirken, Denayer konusunda ise açık kapı bıraktı. 


TARAFTARA MESAJ
Bu imzalarla birlikte taraftarlardan pozitif mesajlar alıyorum. Bilinmesini isterim ki eğer başkanımız Dursun Özbek, Alp Yalman ve Mehmet Özbek olmasaydı bu transferleri yapamazdık. Sosyal medyayı takip edemiyorum. Eleştiriler elbette olacaktır. 25 milyon taraftarımızın hepsi aynı fikirde olmayabilir. Bonservis konusunda eleştiri alıyoruz. Bonservis parası vermiyor olmasak bile bu kez de imza parası isteniyor. Taraftarlar bonservise takılmasın.

LEIVA SÜRE İSTEDİ
3 futbolcu alacağımızı söylemiştik ama fazlasını aldık. Kesin olmamakla birlikte 1 veya 2 oyuncu daha alacağız. Leiva bizi aradı ve bir gün daha izin istedi. Verdiğimiz süre doldu. Arar, Galatasaray Yönetim Kurulu toplanır, ne karar verilir bilmiyorum.

DENAYER, CITY'YE BAĞLI
Denayer konusunda daha önce de konuşmuştum. Bize uyum sağlamış, hizmetleri olmuştu. Olursa biz de hoca da 'Hayır' demeyiz ama transfer Manchester City'ye bağlı.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.