Ataman Güneyligil: Alternatifli bir kadroya sahibiz..

Galatasaray Daikin Başantrenörü Ataman Güneyligil, yeni sezon öncesi GSTV’ye açıklamalarda bulundu. Yeni sezon hazırlıklarını tüm hızıyla sürdürdüklerini belirten başantrenör Ataman Güneyligil, bu sene yapılan transferlerle alternatifli bir kadroya sahip olduklarının da altını çizdi. Başantrenör Ataman Güneyligil’in açıklamaları şöyle..


SERT İDMANLAR YAPIYORUZ
Yeni sezon çalışmalarına geçen hafta Pazartesi günü başladık. Her gün çift antrenman yapıyoruz. Şu anda fitness ve top çalışması yaparak yeni sezona hazırlanıyoruz. Sezon başı çalışmaları oyuncular için zor geçiyor. İki hafta daha bu şekilde devam edeceğiz. Daha sonra teknik çalışmalara başlayacağız.

ALTERNATİFLİ BİR KADRO KURDUK
Yabancı oyuncularımızdan biri gitti. Yönetimimiz sağ olsun aynı mevkiiye 2 yabancı oyuncu transfer etti. Seda gibi çok önemli bir oyuncu transfer ettik. Diğer yabancı oyuncularımızı da kadromuzda tuttuk. Geçen sene kadromuzda çok fazla alternatifimiz yoktu. Sakat oyuncularımızı oynatmak zorunda kalmıştık. Bu sezon daha alternatifli kadroya sahibiz.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.