Filenin Aslanları gelecek sezonla ilgili konuştu..

Yeni sezon öncesi hazırlıklarını antrenmanlarla sürdüren Galatasaray HDI Sigorta'da Kaptan Hüsryin Koç, Doğukan Ulu, Halil Yücel, Yasin Aydın ve Berkay Özdemir açıklamalarda bulundular. Yeni sezon hedeflerinden, kendilerinin form durumlarına kadar konuşan oyuncularımızda hedef aynı; öncelikle Balkan Kupası!

HÜSEYİN KOÇ
Kazasız, belasız, sakatlıksız bir sezon geçmesini diliyorum. Bu seneki hedefimiz ilk 5’e girmek. Takım iyice gençleşti, bu sene 2 yabancı oyuncumuz var. Mücadele eden, sonuna kadar savaşan bir takım olmayı hedefliyoruz. Galip gelmemiz lazım, kazanmamız lazım. Bizim takım olarak tek amacımız bu. Yeni sezona iyi hazırlanıyoruz, heyecanla ligin başlamasını bekliyoruz. İlk hedefimiz Balkan Kupası’nı kazanmak. Kupayı kazandıktan sonra takıma güven de gelecek. Gençlerin geçmişi unutup tamamen yeni sezona hazır olması lazım.

DOĞUKAN ULU
Yeni sezona iyi hazırlanıyoruz. Bu sene, geçen seneye nazaran daha çok forma şansı bulacağımıza inanıyoruz. Hocamız gençlere önem veriyor, inşallah bu şansı değerlendireceğiz. Hocalarımıza bizimle ilgilendikleri için çok teşekkür ederiz.

HALİL YÜCEL
Yeni sezon geçen seneye göre çok daha iyi olacak. İyi çalışıyoruz, geçen sene takımda karışıklıklar oldu. Çok iyi çalışıyoruz. Daha genç ve istekli bir takımız. İlk hedefimiz Balkan Kupası’nı almak.

YASİN AYDIN
Yeni sezon hazırlıkları başladı. Ben Milli Takımdan döndüğüm için hazırım. İyi bir sezon geçireceğimize inanıyorum. İyi transferler yapıldı. Kendimi iyi hissediyorum, sağlığımda hiçbir problem yok.

BERKAY ÖZDEMİR
3 sene kiralık olarak tecrübe kazandım. Galatasaray’da bu sezon şans bularak kalıcı olmak istiyorum. Kendimi geliştirerek üst seviyelere yükselmek istiyorum. Takımımız gayet iyi çalışıyor, hem teknik hem de fiziksel anlamda. Başarılı olacağımıza inanıyorum, umarım güzel bir sezon olur.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.