ü Galatasaray Daikin'den hazırlık maçı sonrası açıklamalar.. - FCN Blog

Galatasaray Daikin'den hazırlık maçı sonrası açıklamalar..

Yeni sezon hazırlıklarına devam eden Galatasaray Daikin dün Eczacıbaşı Vitra ile antrenman maçında karşılaştı. Eczacıbaşı Spor Salonu’nda oynanan karşılaşmanın ardından Başantrenör Ataman Güneyligil, kaptan Nadia Centoni ve A Takım ile bugün ilk maçına çıkan oyuncumuz Işıl Öz, karşılaşmayı ve yeni sezon hazırlıklarını değerlendirdi.


Bunun ilk hazırlık maçlarını olduğunu söyleyen başantrenör Ataman Güneyligil, önümüzdeki günlerde yapacakları maçlarla geçen seneki ortamı yakalayacaklarını söylerken, açıklamalarının tamamı şu şekilde..  
Bu ilk antrenman maçımız oldu. Hazırlıklarda üçüncü haftanın sonuna geliyoruz. Bundan sonra 3 günde bir, 4 günde bir İstanbul takımlarıyla antrenman maçı yapacağız. Bugün yer yer iyi oynadık, yer yer kopuk oynadık. İlk antrenman maçında istediğimiz şey takımın birlik beraberliğiydi. Geçen seneki ortamı yakalamaya çalışıyoruz önce. Bunu sağladıktan sonra diğer sıkıntılarımızı çözeceğiz.
Takımımızın kaptanlarından İtalyan yıldız Nadia Centoni yeni sezonda da formamızı giymekten onur duyduğunu söylerken hedeflerine ulaşmaları için çok çalışmaları gerektiğini dile getirdi.
Galatasaray aileme geri döndüğüm için çok mutluyum. Yeni sezona başlamak için sabırsızlanıyorum, çok heyecanlı ve çok neşeliyim. Durumumuz hakkında konuşmak için henüz erken. Takım olarak kondisyon antrenmanlarından dolayı yükleme dönemi geçiriyoruz ve yorgunuz. Yeni arkadaşlarımız var takıma yeni katılan ve alışmaya çalışan. Önümüzdeki hedeflere uzağız şu aşamada. Çok çalışmamız gerekiyor.
Takımımızın yeni isimlerinden Işıl Öz, Galatasaray ile ilk maçı olduğunu ve heyecanlı olduğunu söylerken önümüzdeki sene elinden geleni yapacağını dile getirdi.
İlk antrenman maçım. Bugün ilk kez A takım kadrosu ile maça çıktım. Çok heyecanlandım, üst seviye bir voleybol oynanıyor. Ablalarıma ayak uydurmak için elimden geleni yaptım, bundan sonra da çok çalışacağım. Bana bu şans verildiği için kendimi çok şanslı hissediyorum ve bütün Galatasaray camiasına teşekkür ediyorum.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.