Can Topsakal: Smith ve Dentmon'dan istediğimiz verimi alamıyoruz..

Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu üyesi Can Topsakal, Galatasaray Odeabank'ın Turkish Airlines Euroleague'de yaptığı kötü başlangıcın ardından takımı ve kötü gidişatı değerlendirdi. Takımdaki oyun kurucular Russ Smith ve Justin Dentmon'dan istedikleri verimi alamadıkları için zorlandıklarını belirten Can Topsakal'ın açıklamaları ise şu şekilde..

Kadro yeni olduğu için maalesef takım henüz oturmadı. Oyun kurucularımız Smith ve Dentmon’dan istediğimiz verimi alamadığımız için zorlanıyoruz. Avrupa Ligi çok zor bir lig. Diğer takımlar 25-30 milyon dolarlık bütçelere sahipken, biz 9 milyon dolarlık bütçeyle mücadele ediyoruz. Kağıt üstünde bakıldığında kadromuz geçen seneye göre daha iyi ancak uyum sorunu yaşıyoruz. Takım ilerleyen dönemde daha iyi olacaktır..

1 yorum:

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.