Efeler Ligi | Galibiyeti hatırladık..

Efeler Ligi’nin sekizinci haftasında Afyon Belediye Yüntaş ile karşılaşan Galatasaray HDI Sigorta, Galatasaray Park’ta oynanan mücadeleden 3-0’lık galibiyetle ayrıldı.

Afyon Belediye Yüntaş mücadelenin ilk setine etkili blokla iyi başladı. Hücumda istediğimiz etkiye ulaşamadık ve birinci teknik molaya 7-8 geride girdik. Bir süre karşılıklı sayılarla ilerleyen setin ikinci teknik molasına 16-15 önde girdik. Setin üçüncü bölümünde Tuia’nın servis turunda fark oluşturmaya başladık ve seti 25-18 kazandık.

İkinci sete Galatasaray HDI Sigorta yüksek tempoyla başladı. Birinci teknik molaya 8-4 önde girdik. Altı blok yaptığımız ve Afyon ekibinin hücum düzenini bozduğumuz setin ikinci teknik molasına16-10 önde girdik. Seti 25-21 kazandık ve setlerde durum 2-0 oldu.

Afyon Belediye Yüntaş üçüncü sete iyi başladı, teknik molaya 6-8 geride girdik. Takımımız tempo yükseltti ve köşelerden hücumda etkili oldu. İkinci teknik molayı 16-13 üstünlükle karşıladık. 20-14’de avantaj yakalayan Afyon Belediye iyi bir servis turuyla farkı kapattı (21-20). Ancak dengelerin değişmesine izin vermedik ve seti 25-20 kazanarak sahadan 3-0’lık galibiyetle ayrıldık.

Galatasaray HDI Sigorta Efeler Ligi’nin dokuzuncu haftasında İnegöl Belediyesi ile karşılaşacak.

Galatasaray HDI Sigorta: Bartman (16), Tuia (14), Halil (12), İbrahim (7), Murathan (5), Hüseyin (3), Can (L), Emre (L)

Afyon Belediye Yüntaş: Willner (12), Fatih (9), Burak (6), Anıl (5), Mustafa (4), Demirhan (1), Ropret (1), Ahmet (-), Furkan (-), Ender (L), Selim (L)

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.