ü Justin Dentmon: Herhangi bir saygısızlık yapmadım.. - FCN Blog

Justin Dentmon: Herhangi bir saygısızlık yapmadım..

Gün içerisinde ilk olarak FCN Blog'un duyurduğu Justin Dentmon ve Russ Smith'in kadro dışı kalması gelişmesinin ardından kulüpten yapılan resmi açıklamayla birlikte oyuncuların disiplinsiz davranışları nedeniyle kadro dışı bırakıldıkları resmen açıklandı. Kadro dışı kararıyla birlikte bir çok spekülasyonu beraberinde gelirken, konunun taraflarından Amerikalı oyun kurucumuz Justin Dentmon kişisel hesabından açıklamalarda bulundu. Yazılanların aksine Kaunas'ta herhangi bir partiye gitmediğini ve alkol almadığını belirten Dentmon, yaptığı açıklamada takımın kamp yaptığı oteli izinsiz terk ettiğini teyit etti.

Justin Dentmon'un kişisel hesabından yaptığı açıklamanın tamamı şu şekilde;
Litvanya benim için özel bir yer ve Zalgiris'te oynarken edindiğim arkadaşlıklarımı korumaya devam ettim. Maçtan bir kaç saat sonra otelden ayrılarak eski arkadaşlarımla buluşmaya gittim. Maçlardan sonra - özellikle kaybettikten sonra - parti yapmam ve çok nadir alkol alırım. Sezon boyunca da hiç alkol içmem. Galatasaray takımına veya taraftarlara karşı herhangi bir saygısızlık yapmadım.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.