Tekerlekli Sandalye | Mustafa Korkmaz: Camiamızı gururlandıracağız..

Galatasaray Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı'nın oyun kurucusu Mustafa Korkmaz, geride kalan dört haftayı ve takımın durumunu hakkında Galatasaray.org’a açıklamalarda bulundu. Korkmaz’ın sözleri şu şekilde..

SEZON SONUNDA AVANTAJLI BİR YERDE OLMAK İSTİYORUZ
Geçtiğimiz sezona göre daha rotasyonlu ve devamlı oyuncular olarak birbirine yardım etmeye çalışan bir takımımız var. Eksiklerimiz olsa bile birbirimize olan desteğimizle bunu kapatmaya çalışıyoruz. Bu da takım üzerinde başarıyı getiriyor. Şu an Beşiktaş RMK Marine'nin averajla üzerinde yenilgisiz olarak ligde lideriz. Önümüzde Beşiktaş RMK Marine ve Engelli Yıldızlar'la önemli maçlar oynayacağız. Takım olarak çok iyi çalışıyoruz. İyi oyun sergileyip Play-off için avantajlı bir yer edinmek istiyoruz.

HOCAMIZ BİZE ÇOK GÜVENİYOR
Sedat İncesu ile çalışmanın büyük şans olduğunu düşünüyorum. Bizi devamlı olarak motive edip, daha iletiye gidebilmemiz için yol gösteriyor. Bu bizim için büyük bir şans.

BURAYA BÜYÜK BAŞARILARI TEKRARLAMAYA GELDİM
Galatasaray'da daha önce oynadım. Burada çok büyük başarıla kazandık. Hocamızdan teklif aldığımda düşünmeden kabul ettim. Galatasaray çok büyük bir camia burada hedefim daha önce kazandığım başarıları tekrarlamak ve Galatasaray'ın adını takım arkadaşlarım ve hocamız Sedat İncesu ile birlikte en yukarıya taşımak.

TARAFTARIMIZ BİZE GÜÇ KATIYOR
Taraftarımız her zaman muhteşemdi. Bizi senelerdir hem içerde hem deplasmanda asla yalnız bırakmıyorlar. Çok önemli maçlar oynayacağız. Onların muhteşem desteğiyle birlikte çok önemli başarılar kazanıp camiamızın göğsünü kabartacağız. Taraftarımız bize inanılmaz güç katıyor.

AİLELERİMİZ BİZE ÇOK BÜYÜK DESTEK VERİYOR
Ailelerimiz hep bizle beraber ve bize büyük destek oluyor. Takım olarak ailelerimize ne kadar teşekkür etsek azdır.  Benim ailem Hollanda'da yaşıyor. Annem, babam, eşim, kardeşlerim hepsi çok koyu Galatasaray taraftarı. Birlikte Galatasaraylı olmanın gururunu yaşıyoruz. Eşim Hollanda'da ve şu anda biz ayrı yaşıyoruz. Eşim ve ben Hollanda'ya gel git yapıyoruz. Ben de olimpiyatlardan sonra yeni evlendim. Eşim bana burada büyük destek oluyor. Onun desteğini arkamda hissetmek beni inanılmaz derecede pozitif anlamda etkiliyor.

HER MAÇA FİNAL MAÇI GİBİ ÇIKIYORUM
Ben her maça final maçı hırsıyla çıkıyorum. Pozisyonum icabı sayı kadar asist yapmak ve defans yapmakta benim için çok önemlidir. Takım arkadaşlarımla beraber en güzel performansı sahaya yansıtmaya çalışıyoruz. Çıktığım her maça daha iyisini vermek için çıkıyorum. Birlikte çok güzel başarılar yakalayacağız. Buna yürekten inanıyorum.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.