THY Euroleague | Sinan Güler: Oynayacağımız en önemli maç..

Galatasaray Odeabank'ın kaptanı Sinan Güler; cuma günü Turkish Airlines Euroleague'de oynanacak Barcelona Lassa maçı öncesi konuştu. Kaptan'ın açıklamaları şöyle..

Maç biletlerin tükenmiş olduğunu bilmek önemli... Bence sezona başladığımız halimiz düşünülünce oynayacağımız en önemli maçlardan biri olacak. Barcelona da bizim yaşadığımız sürece benzer bir süreç içinde... Buna rağmen ne hafife alınacak ne de çok büyütülecek bir rakip.

Güzel bir maç olsun. Her şeyden önce sonucu istediğimiz gibi olsun... Galatasaray’ın en büyük misyonu Euroleague’de kalıcı olmak. Zor bir görev... Bu tip maçlar da bu misyona ulaşmamızı sağlayacak en önemli etkenlerden biri.

Taraftarımız atmosferin öneminin farkında. Abdi İpekçi’de bu hava ve atmosfer yakalandığı zaman her şey istediğimiz gibi gidiyor. Oynadığımız oyuna katılan enerji de zincire bir halka olarak katılıyor. Bundan da herkes pozitif etkileniyor. Bütün oyuncularımız da bunun farkında.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.