Justin Dentmon ilk kez konuştu..

Galatasaray Odeabank'ın sene başında Çin'den transfer ettiği ancak sezon içinde bir türlü istediği verimi alamadığı; en sonunda da karşılıklı anlaşarak sözleşmesini fesih ettiği Justin Dentmon, ayrılığın ardından ilk kez Galatasaray günleri ile ilgili açıklamalar yaptı. Dentmon'ın sözleri şu şekilde.. 

Olduğum oyuncu tipini takdir etmeyen bir koç için oynamak zordu. Oynadığım her yerde çoğunlukla başarılı oldum ancak o durumda oynamak oyunu artık sevmememi sağlamış olabilir. Ben üst seviye bir oyuncuyum ve en üst seviyede kazanan bir özgeçmişe sahip olmayan biri muamelesi gördüm. Kendimi yeni başlayan biri gibi hissettim. Benim gibi bir oyuncuyu robot gibi kontrol edemezsiniz. Beni sahada tutmalısınız. Benim kazanma ve profesyonel bir sporcu olarak başarılı olma şeklim bu. Galatasaray’a bana bu fırsatı verdiği için teşekkürler ancak eğer işlerin böyle olacağını bilseydim, onları kariyerimde dördüncü kez geri çevirirdim. Kariyerimde ilk kez böyle bir durumda kaldım. Daha önce her mağlubiyet için hiç suçlanmamıştım; her hatamdan sonra kenara alınmamıştım. Bir oyuncu bu şartlarda nasıl oynayabilir?

Çeviri Trendbasket sitesinden alınmıştır.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.