ü Levent Nazifoğlu: İstifamı yarın verebilirim! - FCN Blog

Levent Nazifoğlu: İstifamı yarın verebilirim!

Galatasaraylı yönetici Levent Nazifoğlu, dün gece Beyaz TV'de yayınlanan Beyaz Futbol isimli programa canlı yayına bağlanarak çarpıcı açıklamalar yaptı. Gündemi değerlendiren ve transfer hakkında açıklamalar yapan Nazifoğlu'nun demeçlerinden öne çıkan bölümler şu şekilde..

BEN DE HOCA DA TRANSFER İSTİYOR AMA
Herkes geçici başarıların peşinde. 3-4 sene önce alınanlar belli ama ortada bir ekonomi gerçeği var, bütçenin hali ortada. Bugün toplantı yaptık, hocayla görüş alışverişi yaptık. Oraya bir hoca koyduk, fikrine saygı duymak zorundayız hepimiz. Ben de hoca da transfer istiyor ama başkanın durumunu görüyorum. Başkan sabahtan akşama kadar para arıyor. 65 milyon Euro'luk limit bizi zorluyor. UEFA ile görüşüyoruz, 1 Euro fazla harcarsanız seneye Avrupa'ya almam diyor. Sezon başında Riekerink ile de konuştuk, başka hocalar ile de konuştuk. Bu durumu Riekerink de biliyor.

Ben burada durmanın meraklısı değilim. Kimse gelmediği için buradayım. Şimdi çıkıp konuşuyorlar.

FATİH ALTAYLI YILLARDIR KUCAKTAN KUCAĞA OTURAN BİRİ
Fatih Altaylı'yı adam yerine koyup cevap vermem, Altaylı yıllardır kucaktan kucağa oturan biri. Altaylı adam değil. Fatih Altaylı, Ali Sami Yen'de Fenerbahçelilerden dayak yiyen tek Galatasaraylıdır. Fatih Altaylı yalancı ve iftiracı. Bu adam bölücü başıyla gidip para karşılığında röportaj yaptı. Eski meski olay yok. Kasımpaşa - Galatasaray maçında Kasımpaşa gol atınca Fatih Altaylı sevindi. Şerefim üzerine yemin ediyorum, gördüm.

YARIN İSTİFAMI VEREBİLİRİM
Dursun Özbek, Galatasaray'ın kasasına 120 milyon TL nakit koydu. Aman bize bir şey olmasın' diye hep sustular. Benim hiç umrumda değil. Yarın istifamı verebilirim. Ben başkana diyorum, 'Başkan paranla rezil oluyorsun. Niye böyle bir şey yapıyorsun?' diye.. Ben yöneticiliğimi bu şekilde devam ettireceğim. Eğer beğenmiyorlarsa beni indirebilirler.

PODOLSKİ JAPONYA'YA GİDECEK GİBİ
Podolski için 3 milyon Euro teklif yaptılar. Kabul etmedik. İsteyen, verecek parasını alacak Podolski'yi. Burada kalmak istemiyor, Japonya'ya gidecek gibi gözüküyor.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.