ü Levent Nazifoğlu: Takımın oynaması gereken oyun bu.. - FCN Blog

Levent Nazifoğlu: Takımın oynaması gereken oyun bu..

Akhisar Belediyespor karşısında sahadan 6-0'lık net bir sonuçla ayrılan Galatasaray'da karşılaşma sonrasında futbol şube sorumlusu Levent Nazifoğlu basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Takım olarak iyi bir oyun ortaya koyduklarını belirten Nazifoğlu, takımdan ayrılacağına ilişkin iddialar çıkan Lukas Podolski hakkında açıklamalarda bulundu. Levent Nazifoğlu'nun açıklamalarının tamamı şu şekilde..

Özlediğimiz bir oyundu. Karabük maçı sonrası çocuklar geri dönüşü çok iyi yaptılar. Bugün maçın bizim açımızdan zor geçmeyeceğini tahmin ediyorduk. Çünkü çok iyi çalıştık. Düşündüğümüz gibi bir maç geçti. Takımın oynaması gereken oyun bu. İnşallah bugün bu oyun sisteminin başlangıcı olur. Önümüzdeki maçlarda aynı oyunu ve benzer sonuçları umarım devam ettiririz. Kupada şampiyon olmak istiyorsanız kazanmanız lazım. Başakşehir ile eşleşmek dezavantaj değil. Orada iki kaliteli takım karşı karşıya gelecek. Zaferle döneceğimize inanıyorum.

Daha önce de söyledim bizim satılık herhangi oyuncumuz yok. Podolski de kalmak isterse bizimle kalacaktır. Podolski'ye de az önce soyunma odasında 'bir yere gitmiyorsun' dedim. Zaman zaman aramızda bu şekilde şakalaşıyoruz ancak onun gitmesini istemiyoruz. Transfer için hala çalışmalarımız sürüyor ama burada olandan daha iyi bir oyuncu bulursak alacağız. Hocamızla biz sezon sonuna kadar devam edeceğiz. Her hafta açıklıyoruz ama yine söyleyelim.

Volkan Demirel'in disiplin kuruluna sevkedilmesi lazım. Biz başvurumuzu yaptık. Daha önce bizim futbolcumuz Melo bu yüzden ceza aldı. Bekleyip göreceğiz.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.