Luis Cavanda: Sezona iyi başlamadım.

Akhisar karşılaşması öncesi Luis Cavanda, Florya Metin Oktay Tesisleri Turgay Vardar Medya Merkezi'nde basın mensuplarının karşısına geçti. Toplantıya kişisel durumunu anlatarak başlayan Cavanda'nın basın mensuplarının sorularına verdiği yanıtlar ise şöyle.. 

SEZONA İYİ BAŞLAMADIM
İki sakatlık geçirdim. Buraya gelirken hedeflerim vardı. Sakatlıktan dönüş kolay olmadı. Sezon benim için iyi başlamadı. Galatasaray her maça 3 puan için çıkan bir takım. Bu nedenle ilk 11'de yer bulmak kolay olmuyor. İyi çalışmanız lazım. Trabzonspor maçında bu fırsat geldi fakat en iyi performansım olduğunu söyleyemem. Kendimi ispatlayacak fırsatım olmadı. Son dönemde sakatlık bir kez daha vurdu. Kısa sürede atlattım. Kendimi hazır hissediyorum. Takımın hedefleri ve benim katacaklarım var. Beşiktaş'ın 5 puan gerisindeyiz. Bu açıdan önümüzde 3 önemli maç var. Beşiktaş maçında stadımız dolacaktır. Moralli çıkmak istiyoruz. Bu nedenle öncelikli konsantrasyonumuz Akhisar maçına yönelik.

KENDİMİ İSPATLAMIŞ BİR OYUNCUYUM
Benim Galatasaray'a gelişimde kimse bana iyilik yapmış değil. Geçmişimle, kendimi ispatlamış bir oyuncuyum . Hocam ve yönetim bana güvenerek beni buraya getirdi. 

SEÇİMİ HOCA YAPACAKTIR
Sabri uzun zamandır burada ve Galatasaray'a hizmet ediyor. Çok iyi ve ciddi çalışan biri... Uzun yıllar kalıp pozisyonu korumak kolay değil. Bunu hak ediyor. Benim de artılarım var. Hocamız seçimini yapacaktır. Ben hazırım...

MAÇ VE ANTRENMAN TEMPOSU FARKLI
Bir kere ilk 11'de oynama fırsatım oldu. Ben Galatasaray'a ilk 11 oynamak için geldim. İnsanın oynadıkça kendine güvenini artıyor. Maç ve antrenman temposu farklı. Daha fazla süre aldıkça ilk 11'e girebileceğime inanıyorum.

İKİNCİ YARIDA AVANTAJLIYIZ
İkinci yarı derbileri Arena'da oynamak bize güven veriyor. Hem taraftar arkanızda hem de sahayı tanıyorsunuz. İkinci yarı bu konuda avantajlı olacağız

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.