Selçuk İnan: Her yerde taraftarımız var..

Galatasaray'ın Ettifaq ile Damman'da yapacağı özel karşılaşma öncesi düzenlenen basın toplantısında Selçuk İnan, basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Kaptan Selçuk İnan, kendisine yöneltilen sorulara şu yanıtları verdi..

İlk kez bir Türk takımı buraya geliyor. Burada önemli bir dostluk mesajı vermiş olacağız. Doğruyu söylemek gerekirse isimlerini çok fazla aklımda tutamasam da Suudi Arabistan'da tanıdığım oyuncular var. Ülkemizde de maçlar gösteriliyor. Arap ülkelerinin maçlarını izlemeyi seviyorum. Gerek Suudi Arabistan'da gerek diğer Arap ülkelerinde çok beğendiğim oyuncular var. Güzel futbol oynanıyor. Gün geçtikçe kendilerini geliştiriyorlar. Bence ileride söz sahibi olabilecekler. Her Dünya Kupası'nda da Suudi Arabistan'ı görmek isterim.

Galatasaray taraftarı yarın tribünde Suudi Arabistan taraftarından daha mı çok olacak bilmiyorum ama nereye gidersek gidelim taraftarımız her yerde var... Bizi hiç yalnız bırakmadılar. Bugün de havaalanına ilk geldiğimizde bizi bir taraftar grubu karşıladı. Aramızdaki bağ gönül bağı. Hep bizi takip ediyorlar ve desteklerini fazlasıyla gösteriyorlar.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.