ü Levent Nazifoğlu: Allah bizim oyunculara kolaylık versin.. - FCN Blog

Levent Nazifoğlu: Allah bizim oyunculara kolaylık versin..

Hollandalı teknik direktör Jan Olde Riekerink ile yollarını ayıran ve Hırvat teknik adam Igor Tudor ile 1.5 yıllık sözleşme imzalayan Galatasaray'da futbol şube yöneticisi Levent Nazifoğlu gündeme dair açıklamalarda bulundu. Tudor'un hayırlı olmasını dileyen Nazifoğlu, bu transfer için KDÇ Karabükspor başkanının açıklamalarına da cevap verdi. Levent Nazifoğlu'nun açıklamalarının tamamı şu şekilde..

Sportif AŞ toplantısında ve yönetim kurulunda teknik direktör konusu konuşuldu. Riekerink ile yolların ayrılmasına karar kılındı. Igor Tudor’un sözleşmesinde çıkış maddesi olduğu öğrenildi. Konuyu başkanımızın önünü getirdik; yönetim kurulu da kabul etti. Gönül ister ki böyle bir durumda olunmasın ama kontratlar karşılıklı yapılır.

Karabük başkanının öfkesini bir yere kadar anlayabiliriz. Ama ağır kelimeler kullandı. Kendilerine yakışmadı. Hatta Anadolu takımlarına yapılan darbe olarak niteledi. Galatasaray düşmanlığı yaratacak sözler kullandı. Buna gerek yoktu. Bizde de böyle kontratları olan futbolcular var. Çıkış maddelerine uyan paralar getirdiklerinde giderler. Bizim aklımıza ise bu sözler gelmez.

Tudor'un çok enerjisi olan ve karşı tarafı etkileyen bir kişiliği var. Otoriter biri. Allah bizim oyuncularımıza kolaylık versin. Her şey daha güzel gidecek; hocanın oyuncularla olan alışverişini güzel gördüm. Camiamıza hayırlı olsun

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.