Sneijder derbiye yetişiyor mu?

AMK Spor'un haberine göre; Başakşehir maçının 5. dakikasında sakatlanarak oyundan alınan Wesley Sneijder'in sağ üst ön adelesinde orta derecede zorlanma olduğu ve Beşiktaş derbisine kadar yetiştirileceği ortaya çıktı.

Başakşehir maçıdan sakatlanan ve kenara gelmek zorunda kalan Hollandalı futbolcu pazar günkü Kayseri maçında kesin olarak forma giyemeyecek. Sağ üst ön adele grubunda orta düzeyde zorlanma tespit edilen Sneijder’in 2-3 hafta arasında sahalardan uzak kalması bekleniyordu.

Ancak sağlık heyetinin yoğun çalışması ve Hollandalı yıldızın da tedaviye olumlu yanıt vermesi nedeniyle 22. haftadaki Beşiktaş derbisine kadar yetişeceği öğrenildi. Sneijder, 18 Şubat'taki Rize maçına kadar iyileşse bile riske edilmeyecek. Kaptan Selçuk İnan'ın Rize deplasmanına yetişmesi beklenirken, Carole'ün durumunun ise daha iyi olması teknik heyeti sevindirdi.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.