Tudor Chedjou'dan memnun!

Habertürk'ün haberine göre; Hırvat çalıştırıcı "1. stoperim Chedjou" dedi, yönetim bu konuda çıkmaza girerken menajeriyle görüşme kararı aldı. Unutulan Chedjou’yu ilk maçında savunmanın merkezine yerleştiren Tudor, Kamerunlu stoperin performansından memnun kaldı. Tudor’dan ‘1. stoperim Chedjou’ mesajını alan Dursun Özbek yönetiminin ise bu gelişme sonrası nasıl bir yol izleyeceği merak konusu oldu.

Hırvat hocanın, sezon sonu sözleşmesi bitecek olan Chedjou’yla devam düşüncesinde olduğu, yılda 2.2 milyon Euro alması nedeniyle yönetimin de çıkmaza düştüğü bildirildi. 32 yaşındaki oyuncuya aynı parayı vermek istemeyen kurmaylar, menajeriyle masaya oturacak.

IGOR TUDOR: ÇOK İŞİMİZ VAR
Florya’ya ayak bastığı ilk günden itibaren ekstra çalışmalarla kısa sürede futbolcuların kondisyonunu artırmayı amaçlayan Igor Tudor, fiziksel olarak öğrencilerinin durumunu beğenmedi. Hırvat hoca, futbolcuların ağır idmanlarda yorgun düşmesi ve ilk yarı çok iyi oynamalarına rağmen Ç.Rize maçının ikinci yarısında takımın etkisiz kalmasını da “kondisyon” eksikliğine bağladı.

Fiziksel açıdan birçok oyuncunun beklenenin altında verilere sahip olduğunu düşünen Tudor’un, bunu da takımın sezon başından bu yana yeterli derecede çalışmamalarına bağladığı ortaya çıktı.

Yardımcılarıyla durum değerlendirmesi yapan 39 yaşındaki genç çalıştırıcı, “Takımda eksik çok. İdman tempomuza alışmaları için biraz zamana ihtiyaç var... Bunu sağladığımız zaman bu takım bambaşka bir kimliğe bürünür. Ancak şu bir gerçek ki yapacak çok iş var” dediği öğrenildi.

(Habertürk)

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.