Alp Yalman istifa etti!

Hafta sonu gerçekleştirilecek olan Mali Genel Kurul öncesinde Galatasaray yönetiminde ayrılıklar devam ediyor. Geçtiğimiz hafta Trabzonspor karşılaşması sonrasında yönetimdeki bağımsız üye görevinden istifasını açıklayan Levent Nazifoğlu'nun ardından, bağımsız üyelerden Alp Yalman'da istifasını sundu. Yalman, daha önce de Dursun Özbek'in kardeşi Mehmet Özbek ile de yaşadığı fikir ayrılıkları sebebiyle görevinden ayrılma kararı almış, ancak devreye giren Dursun Özbek, deneyimli yöneticiyi ikna etmişti. Alp Yalman bu kez yönetim kuruluna istifasını verdi.

25 Mart'ta gerçekleştirilecek Mali Kurul Kongresi'nden önce yaşanan üst üste istifalar, Dursun Özbek'in elini kolunu bağladı. Sportif anlamda alınan kötü sonuçlar, ekonomik olarak çekilen zorluklarla birlikte yönetim içinde yaşanan bu ayrılıkların, Özbek'in moralini oldukça bozduğu öğrenildi.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.