Dursun Özbek: İbra edilmeme korkum yok!

Yönetim kuruluyla dün bir araya gelen Özbek’in, “Biz verdiğimiz sözleri tuttuk. İbra edilmeme gibi bir korkum yok” dediği öğrenildi Galatasaray’ın yarın gerçekleşecek yıllık olağan mali genel kurulu öncesi, camiada kulisler kaynıyor. Sportif açıdan yönetimi başarısız bulan muhalefetin, idari yönden Özbek yönetimi ibra etmeyerek tüzük gereği kulübü erken seçime götürmesi kulaktan kulağa dolaşıyor.

Ancak tüm bunlara rağmen başkan Dursun Özbek, üzerinde seçim baskısı hissetmiyor. Camianın nabzını tutan ve yakın çevresiyle sık sık fikir alışverişinde bulunarak kendinden emin bir görüntü çizen başkanın, dün gerçekleşen yönetim kurulu toplantısında arkadaşlarını da rahatlattığı öğrenildi.

Seçilirken vadettiklerinin bir kısmını gerçekleştirdiklerini bir kısmını da gerçekleştirmek üzere olduklarını belirten Özbek’in, “Biz verdiğimiz sözleri tuttuk. Kulübü mali açıdan düzlüğe çıkarmak için uğraşıyoruz ve önemli ölçüde yol aldık. Benim ibra edilmeme gibi bir korkum yok, sizin de olmasın” ifadelerini kullandığı bildirildi.

TAPULARI ALDIK
Kulübün yıllardır sırtına yük olmuş sorunlarıyla uğraştıklarını vurgulayan Özbek’in, “6 yıldır alınamayan TT Arena’nın üst kullanım hakkını aldık. Üzerine bir de çok amaçlı bir spor salonunu kulübe kazandıracağız. Florya’nın 2 katı büyüklüğündeki Kemerburgaz’da bulunan arsanın da tapusunu aldık. Yaptığımız böylesine önemli işleri genel kurulun büyük bölümü beğeniyor” şeklinde konuştuğu kaydedildi.

(Habertürk)

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.