ü Dursun Özbek'e Nazifoğlu baskısı.. - FCN Blog

Dursun Özbek'e Nazifoğlu baskısı..

Hürriyet gazetesinin haberine göre; Galatasaray'da saha içinde yaşanan krizin yanı sıra yönetim içinde de çatırdamalar başladı. Galatasaray Sportif A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Levent Nazifoğlu, yol ayrımına geldi. Yöneticilerin büyük bölümünün isteği ve başkan Dursun Özbek’in telefonu sonrasında Trabzon deplasmanına gitmeyen Nazifoğlu’nun her an istifa etmesi bekleniyor. İşte Galatasaray’da gündeme damga vuran Nazifoğlu depreminin ayrıntıları...

Sarı kırmızılı yöneticilerin büyük bölümü Levent Nazifoğlu’nun sürekli bir TV kanalına konuşmasından rahatsızdı. Yönetim kurulu toplantılarında sık sık Nazifoğlu için, “Galatasaray’ı doğru şekilde temsil edemiyor” eleştirileri yapıldı. Nazifoğlu’nun, 1-0 kaybedilen Beşiktaş derbisi sonrası Igor Tudor için, “Ben hoca değişikliği olduğu taktirde en az 2-3 hafta puan kaybedebileceğimizi söylemiştim” diye konuşması ve Antalyaspor karşılaşmasının ardından aynı TV kanalına Ultraslan taraftar grubunu hedef alan açıklamalar yapması bardağı taşırdı.

Taraftar gruplarının Levent Nazifoğlu’nun sözleri üzerine çok sert bir bildiri yayınlayıp Dursun Özbek ve yönetimini istifaya davet etmesi ipleri iyice gerdi. Özbek bunun üzerine kendisine konuşma yasağı getirdi. Levent Nazifoğlu’nun, yönetimde yıldızının barışmadığı ve tartıştığı isim ise ‘taraftardan sorumlu yönetim kurulu üyesi’ Alper Narman idi. Başta Narman olmak üzere birçok yönetici, Nazifoğlu’nun görevden alınması ya da istifa etmesi gerektiğini başkan Özbek’e iletti. Bu görüşü savunan yöneticiler, “Levent Nazifoğlu, Mali Genel Kurul’dan önce görevden alınmalı. Yoksa onun yüzünden çok fazla eleştiri alırız” diye konuştu. 


Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.