ü Eren'in sakatlığı ile ilgili çarpıcı gerçek! - FCN Blog

Eren'in sakatlığı ile ilgili çarpıcı gerçek!

Hürriyet gazetesinden Ali Naci Küçük'ün haberine göre; Galatasaraylı golcü Eren Derdiyok'un sakatlığı ile ilgili çarpıcı bir detay ortaya çıktı. Galatasaray'da son haftalarda art arda yaşanan sakatlıklar için iki ana sebep gösteriliyordu. Riekerink’in sezon başı Galatasaray’a gerekli yüklemeyi yapmaması ve futbolcuların fizik olarak zayıf olması ile Tudor’un ağır antrenman yöntemleri ve yüklemeleriyle birlikte sakatlıkların artması. Ancak Eren’in sakatlığının altında bambaşka bir gerçek yattığı ortaya çıktı...
Eren'in Florya’daki idman sahası zemininin azizliğine uğrayıp çukura ters basması sonucu sakatlandığı öğrenilirken raporda “Çukura düştü ve sakatlandı” ifadeleri yer aldı. Galatasaray’ın taşınmak adına geri sayıma geçtiği Florya’nın zemininden Igor Tudor’un da şikayetçi olduğu öğrenildi.  Galatasaray yönetimi de sezon ortası olduğu için iyileştirme yapılamayan kötü zemin konusunda herhangi bir adım atamıyor. Sarı kırmızılılar mecburen, gelecek yıl Kemerburgaz’da inşa edilecek olan yeni tesislerin yapılmasını beklemeye geçti.


Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.