ü Galatasaray'da ikinci istifa! - FCN Blog

Galatasaray'da ikinci istifa!

25 Mart'ta gerçekleştirilecek olan Genel Kurul öncesinde Galatasaray yönetiminde sıkıntılar devam ediyor. Antalyaspor ile deplasmanda oynadığı karşılaşma öncesinde havalimanında taraftarların tepkisine maruz kalan Galatasaray yönetiminde taraftardan sorumlu yönetici Alper Narman'ın istifa ettiği ancak başkan Dursun Özbek'in bu istifayı kabul etmediği belirtiliyor.

Hürriyet Gazetesi'nde yer alana habere göre, Taraftardan sorumlu yönetici Alper Narman, sarı-kırmızılı kafilenin Antalya'da karşılaştığı protestolar ve takım otobüsün saldırıya uğramasından sonra gelen eleştiriler üzerine görevi bırakma kararı aldı ancak bu düşüncesinden vazgeçirildi. Taraftardan sorumlu isim olmasının yanı sıra seyahat organizasyonlarını da düzenleyen sarı-kırmızılı idarecinin, Başkan Dursun Özbek'le de görüşerek, “Bu işi yapamadığım düşünülüyorsa görevimi bırakmaya hazırım” dediği öğrenildi. Özbek'in ise, Nasuhi Sezgin'in Sportif AŞ'deki görevlerinden istifa etmesine kadar götüren olaydan sonra yeni bir kriz istemediği ve şimdilik Narman'ın istifasını engellediği vurgulandı. 

GENÇLERBİRLİĞİ MAÇINDA PROTESTO OLABİLİR, YÖNETİM ENDİŞELİ!
Diğer taraftan Galatasaraylı taraftarların Gençlerbirliği maçında protesto için büyük bir organizasyon içinde olduğu ve bu durumun endişe ile takip edildiği belirtildi.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.