Ünal Aysal: Yalan konusunda Adnan Polat, Özbek ile yarış içine girmiş..

Galatasaray eski başkanı Adnan Polat, Türkiye Futbol Vakfı'na ait olan Stadyum dergisine önemli açıklamalarda bulunmuş; Ünal Aysal dönemini ağır bir şekilde eleştirmişti. Aysal'dan Polat'a Sporliva sitesi aracılığı ile yanıt geldi. Aysal'ın açıklamaları şu şekilde..

Galatasaray Spor Kulübünün 2008 yılında borcunu 108 milyon dolar olarak devir alıp , 2011 yılında bana 328 milyon dolar olarak ve kasayı bomboş,  bütün gelirleri, malvarlığı ipotekli olarak devreden buna karşılık bu üç yıl içinde Galatasaray Spor Kulübüne sadece en ağır hezimetleri yaşatmış bir eski başkanın bu ifadeleri milyonlarca taraftarımızın zekasına hakaret değildir de nedir? Anlaşılan Adnan Polat sportif ve mali başarısızlıkta kendisi ile aynı kulvarda yarışan bugünkü başkan ile yalan ve iftira konusundaki algı operasyonu çalışmasında da tam bir yarışma içine girmiş görünüyor.

ADNAN POLAT NE DEMİŞTİ ?
Galatasaray’ın UEFA’dan ceza alması İnan Kıraç ve Ünal Aysal olmak üzere Mart 2011 kongresini organize eden bunu uygulayan ve Galatasaray’ın iç barışını bozan ve sebep olan herkesin suçu.

Başkan Dursun Özbek’in devraldığı Galatasaray 2023’e kadar tüm kaynaklarını tüketmiş ve iç barışı olmayan bir kurum durumundaydı. Elinde kullanabileceği bizim yönetimin tarla olarak alıp inşaat ruhsatlı olan Riva ve geçmiş borçlardan arındırdığımız Florya arazileri vardı. O da bu krizi çözmenin en kolay yolu seçerek bu arazileri elden çıkardı. Anlaşmanın içeriğini bilemediğim için fazla yorum yapamıyorum. Ünal Aysal menkulleri satarak ilerledi, Özbek de gayrimenkulleri satarak ilerliyor.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.