Chedjou krizi!

Sağlık heyetinin Kamerunlu oyuncu için Trabzonspor maçından 1 gün önce "Oynayabilir" raporu verdiği ancak Chedjou'nun oynamak istemediği ortaya çıktı. Sezon sonunda kontratı bitecek olan Chedjou yönetimin de isteği ile zaman zaman kadro dışı bile bırakıldı… Ancak Riekerink döneminde yaşanan bu gelişmelerin ardından göreve gelen Igor Tudor, Kamerunlu oyuncuyu yeniden kadroda aktif olarak kullanmaya başlayıp bir kez daha şans verdi.

Fakat Kamerunlu bu şansı geri tepti. Trabzon maçı öncesinde yaşanan gelişmeler Chedjou’nun da Galatasaray’daki geleceğini bir hayli kısalttı. Sakatlığını atlatan ve as takımda Tudor tarafından kullanılması düşünülen Chedjou, sağlık heyetinden gelen ‘oynayabilir’ ifadelerine rağmen maçtan önceki gün kriz çıkardı.

Kritik Trabzon deplasmanından 1 gün önce “Ağrım var, oynamayacağım” diyerek hem takımını hem de hocasını yarı yolda bırakan Kamerunlu oyuncu, artık zorunluluk olmadığı müddetçe forma şansı bulamayacak.

(Vatan)

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.