Dursun Özbek: Siz fedakarlık yaptınız, sıra bizde!

Fenerbahçe derbisi öncesi Galatasaray’da hazırlıklar sürerken başkan Dursun Özbek ve futbol takımı barbekü partisinde buluştu. Dursun Özbek, teknik heyet ve futbolculara bir konuşma yaptı. Gecikmiş alacakların en kısa sürede ödeneceğini müjdeleyen Özbek, “Sizin fedakârlık yaptığınızı biliyoruz. Biz de gerekeni yapacağız” dedi.

Teknik heyet, oyuncular, personel ve yöneticilerle birlikte yenen yemekte birlik beraberlik mesajları ön plana çıktı. Sarı-Kırmızılı kulübün patronu, bir yandan da takıma para müjdesi vermeyi ihmal etmedi. Fenerbahçe derbisinin herkes için son şans olduğunun altını çizen Özbek, “Fenerbahçe’yi yenelim ve kötü günler geride kalsın. Bu tablo değişsin” dedi.

Gecikmiş alacaklar konusunda bir konuşma yapan Özbek, “Sizin fedakârlık yaptığını biliyoruz. Biz de gerekeni yapacağız. Kimseyi mağdur etmek istemeyiz. En kısa sürede tüm sıkıntıların giderileceği sözünü veriyorum” dedi. Başkan Özbek, alacakları ödemek için mayıs ayında Emlak Konut’tan gelecek toplu parayı bekliyor.    

Oyuncular da başkana galibiyet sözü verdi.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.