"Finale taraftarımızla yürümek istiyoruz"

Galatasaray Bayan Voleybol takımı, 12 Nisan Çarşamba günü saat 16:00’da finale çıkabilmek için Vakıfbank ile karşı karşıya gelecek. İlk maçı 3-0 kazanan takımımız, her türlü galibiyet ve 3-2 yenilgi halinde finale yükselen taraf olacak. 3-1 ve 3-0 yenilgi durumunda ise finale yükselen tarafı altın set belirleyecek.

Oyuncularımızdan Nihan Güneyligil, Nadia Centoni, Güldeniz Önal ve Aslı Kalaç yarı final rövanş maçı öncesi 500 kontenjan hakkı bulunan Galatasaray taraftarını maçın oynanacağı Burhan Felek Spor Salonu’na davet etti:

Nihan Güneyligil
Biz iyi voleybol için çok çalışıyoruz, meyvelerini salonda taraftarımızla alıyoruz. 12 Nisan’da Burhan Felek’te deplasmandayız, az koltuğumuz var. Hiç sorun değil, Galatasaray taraftarı bize salonda ev sahibi gibi hissettirecektir.

Nadia Centoni
Bize hep inandılar, hep güvendiler. Kilometrelerce yol geldiler, havalimanlarında beklediler, tribünlerimizi donattılar. En zor günde destek oldular. Taraftarımızla buraya kadar geldik, Vakıfbank karşısında finale taraftarımızla yürümek istiyoruz.

Güldeniz Önal
12 Nisan’da Burhan Felek’te deplasmandayız. Deplasman tribün kapasitesi sınırlı, ama Galatasaray taraftarının ayrılan koltuk sayısının hakkını vereceğine inanıyorum. Karşılaşma çok zor olacak, taraftarımıza çok ihtiyacımız olacak. Herkesi salona bekliyoruz.

Aslı Kalaç
Büyük adımları birlikte attık, zorlu kapıları beraber araladık. Yarı final ikinci maçında deplasmanda bizi yalnız bırakma. Burhan Felek’te yine hep beraber tarihe not düşelim.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.