Sinan Gümüş'ten ayrılık açıklaması

Igor Tudor'un gelişiyle beraber sadece 24 dakika süre alabilen Sinan Gümüş'ün, ciddi anlamda ayrılığı düşündüğü bildirildi. Genç yıldızın, "Şans bulamıyorum, oynayabileceğim takıma gitmek istiyorum" dediği öğrenildi.

Milliyet gazetesinin haberine göre; Galatasaray’da yeterli şansı bulamayan Sinan Gümüş ayrılmak istiyor. Genç futbolcu, Igor Tudor göreve geldikten sonra sadece 24 dakika şans bulurken sezon sonunda oynayabileceği bir takıma gitmeyi düşünüyor. Devre arasında Galatasaray, Mehmet Ekici’nin transfer görüşmeleri sırasında Trabzonspor’un, “Mehmet Ekici’ye karşılık Sinan Gümüş’ü isteriz” teklifini Sinan Gümüş’teki potansiyel nedeniyle reddetmişti. Ancak aradan geçen zaman hem Galatasaray’ı hem de Sinan Gümüş’ü hayal kırıklığına uğrattı.

Teknik direktör Tudor sonrası ise mennuniyetsizlik adeta tavan yaptı. Hırvat çalıştırıcının bugüne kadar 8 haftada sadece 24 dakika süre verdiği 23 yaşındaki futbolcunun sezon sonunda oynayabileceği bir takıma gitmek düşüncesinde olduğu kaydedildi. Sinan’ın konuyla ilgili yakın çevresine, “Şans bulamıyorum. Yeni sezonda oynayabileceğim bir yere gitmek istiyorum” dediği öğrenildi.

Jan Olde Riekerink döneminde de yine şans bulamamaktan şikayetçi olan Sinan’ın huzursuzluğunun son günlerde tavan yaptığı belirlendi. Özel hayatı özensiz bulunan Sinan Gümüş’ün ayrılma isteğine Igor Tudor’un olumlu yaklaşması bekleniyor.

(Milliyet)

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.