Sultanlar Ligi | "Avantajlı şekilde İstanbul’a döneceğiz"

Galatasaray Kadın Voleybol Takımı, Vestel Venus Sultanlar Ligi Play-Off Çeyrek Final ilk maçında Bursa Büyükşehir Belediyesi'ne konuk oluyor. 5 Nisan Çarşamba günü oynanacak olan mücadele NTV Spor’dan naklen yayınlanacak. Karşılaşma öncesi oyuncularımızdan Nihan Güneyligil, Gamze Alikaya ve Ada Germen GSTV'ye açıklamalarda bulundu.

NİHAN GÜNEYLİGİL
Çok önemli bir periyoda geldik. Final etabındayız. Avrupa kupası nedeniyle yoğun bir şekilde hazırlanma şansımız olmadı. Bir gün dinlenip Bursa'ya geçtik. Bu bizim çıkıp aslanlar gibi mücadele etmemize engel olmayacak. Bursa ile dördüncü kez rakip olacağız; tanıdığımız ve bildiğimiz bir ekip. Sahaya çıkıp elimizden gelenin en iyisini yapacağız. Buradan avantajlı bir şekilde İstanbul’a dönmek bizim için çok önemli. Bunu da başaracak güçteyiz.

GAMZE ALİKAYA
Çok yoğun bir tempodayız. Sona doğru yaklaşıyoruz. Yorgunluğumuzu bir kenara atıp elimizden geleni yapmak zorundayız. Tüm enerji ve mücadelemizi sahaya yansıtmamız lazım. Tüm Galatasaray taraftarlarını bu maça bekliyorum.

ADA GERMEN
Biraz yorgun olduğumuz bir gerçek. Hazırlanmaya çalışıyoruz. Buraya kadar getirdik, bundan sonrasını da galibiyetlerle tamamlamak istiyoruz. İnşallah buradan güzel bir sonuç alıp İstanbul’a döneceğiz.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.