Atalay Babacan hakkında menajeri konuştu

Avrupa Şampiyonasında yarı finale yükselerek tarih yazan U17 Milli Takımımız'ın gözde isimlerinden Atalay Babacan için menajeri Fazıl Özdemir, "Fenerbahçe iddiaları tamamen yalan. Yönetimle görüştük. Turnuva sonrası profesyonel olacak." dedi. Yenişafak gazetesine konuşan Fazıl Özdemir’in yaptığı özel açıklamalar şu şekilde...

ATALAY BABACAN GALATASARAY’IN PROFESYONEL OYUNCUSU OLACAK
Atalay Babacan 18 yaşının altında bir oyuncu. Amatör futbolcu. Kulüp izin vermezse zaten transfer yapamıyor. Yok Galatasaray kaç para verirse iki katını vereceklermiş. Bilip bilmeden yazıyorlar. Galatasaray yönetimiyle görüştüm. Turnuva sonrası profesyonel olacak. Diğer futbolcuların da profesyonel olması bekleniyor. Yönetimin buna bir itirazı yok.

BU KADROYU FATİH TERİM KURDU
U17 Milli Takımımızın kadrosunun temellerini Fatih Terim attı. Galatasaray’dayken Fatih Terim buldu bu isimleri. Kadroda 7 tane Galatasaraylı olması tesadüf değil. Bunların hepsi bilinçli yapıldı.

FUTBOLCULARIMIZI AVRUPA’DAN HERKES SORDU
Ben Hırvatistan’daydım. Avrupa’nın çoğu kulübü orada. Futbolcularımızın performansları dikkat çekti. Sürekli olarak isimleri soruldu ve beğenildi. Çoğu milli takımın futbolcuları A Takım’la idmanlara çıkmış. Bizim futbolcularımıza baktığımızda bu sayı çok az.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.