Cenk Ergün: Görüştüğümüz birçok isim var.

Futbol Akademisi'nde Gençlik Gelişim Teknik Sorumlusu görevine getirilen Emrah Bayraktar için düzenlenen imza törenine katılan Cenk Ergün, imza töreni sonrasında GS TV'ye önemli açıklamalarda bulundu. Alanya maçını kazanmak zorunda olduğumuzu belirten Cenk Ergün, transferle ilgili de Galatasaray'a yakışacak isimleri almak için uğraştıklarını belirtti. Cenk Ergün'ün açıklamaları şu şekilde..

KAZANMAK ZORUNDAYIZ
Son iki maça girildi. Kazanmak zorundayız ki son haftada tekrar üçüncülük ihtimali devam edebilsin. Kalan iki maçı kazanıp bitirebileceğimiz en üst noktada bitirelim. Avrupa Kupası katılım sıralamasını da etkileyecek. Hem zamanlama hem de Avrupa yolu olarak da önemli. Bir oyuncu hariç eksiğimiz yok. Teknik heyet ve oyuncularımız elinden geleni yapacak. Ben sahadan galibiyetle ayrılacağımızı umuyorum.

GALATASARAY’A YAKIŞACAK İSİMLERİ ALMAK İÇİN UĞRAŞIYORUZ
Transferde bahsedilen çok isimler var ama görüştüğümüz bir oyuncuyla ‘görüşüyoruz veya görüşmüyoruz’ demek bizi etkiliyor. Hem transfer politikamızla hem maddi şartlarda. Masaya oturduğumuz veya oturacağımız kulüplere giderken bunlar bize negatif yansıyor. Birçok isim var. Doğrusu ve doğru olmayanı var. Elimizden geldiğince bütçemizin içerisinde ve talepler listesinde en doğru, takıma yakışacak isimleri almak için uğraşıyoruz. Bu çerçevede yakışan isimleri de getireceğimizi düşünüyorum. İsmin, resmi açıklamayı yapacağımız zaman çıkması beni daha mutlu edecektir. Milli maçlar da yaklaşıyor. Takımımızda milli mesaisi olan oyuncular var. Bizim de görüştüğümüz oyuncuların milli mesaileri var. Bu programın içerisinde, top başı yapmadan mümkün olduğunca gidecek arkadaşlarımızın yerine, kalacak arkadaşlarımızın yanına yeni futbolcu kardeşlerimizi getireceğiz.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.