Cevad Prekazi: Bu tablo Galatasaray'a yakışmıyor

Efsane futbolcularından Cevad Prekazi, Hürriyet’e özel açıklamalarda bulundu. Bu tablonun Galatasaray'a yakışmadığını söyleyen Prekazi, Tudor'un kötü zamanda göreve geldiğini de belirtti. Cevad Prekazi'nin açıklamaları şu şekilde..

BU TABLO GALATASARAY'A YAKIŞMIYOR
Bu tablo Galatasaray’a yakışmıyor. Galatasaray her zaman şampiyonluk yarışının içinde olmalıdır. Bana göre son yıllarda çok yanlış futbolcu transferlerine imza attılar. İyi bir kadro kuramadılar.

Igor Tudor’u antrenör olarak tanımıyorum. Ama bir gerçek var ki, çok kötü zamanda göreve geldi. Futbolcu da getiremedi. Kalırsa, kendi takımını yapmalı, transferleri kendisi yapmalı. Kimse onun işine karışmamalı. Galatasaray son yıllarda çok fazla teknik adam değişikliğine gitti. Böyle olmaz. Antrenörlere süre vermek, istediği futbolcuları getirmek ve güvenmek gerekir. Futbolcu da futbolculuğunu bilmeli. Bir oyuncu nasıl teknik adamına baş kaldırır!

SANKİ RUHSUZ OYNUYORLAR
Eğer bir futbolcu hocanın ya da yöneticinin işine karışıyorsa, bu tamamen yönetimin suçudur. Demek ki saygısız. Başarı karşılıklı saygı ile gelir. Saygısızlığın olduğu yerde başarı olmaz. Hepimiz Galatasaraylıyız. Ben takımın şu anki futbolundan keyif almıyorum. Çünkü sahada Galatasaray’ı göremedim. Sanki ruhsuz oynuyorlar. Halbuki Galatasaray forması giyen oyuncular 2 kat daha fazla mücadele etmelidir.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.