Dursun Özbek'ten maç sonu takıma: Rezilsiniz!

Fanatik gazetesinin haberine göre, Kasımpaşa mağlubiyetinin ardından soyunma odasına inen Dursun Özbek hem teknik direktör Igor Tudor hem de takımdan kötü oyunun hesabını sordu. Alınan mağlubiyetin yanı sıra sahadaki futboldan da bir hayli rahatsız olan Özbek'in oyuncuları sert bir şekilde uyardığı öğrenildi.

Teknik direktör Igor Tudor’la özel bir görüşme yapan Özbek’in oldukça sinirli olduğu öğrenildi. Takımdaki kötü gidişin nedenlerini öğrenmeye çalışan Özbek, hocaya Bruma’yı neden oyundan aldığını sordu. Başkan, bu hamlenin maçı Galatasaray’a kaybettirdiği görüşünde. Tudor ise genç futbolcunun kendisine saygısızlık yaptığını ve kararının arkasında olduğunu iletti.

Dursun Özbek teknik direktör Tudor’un ardından oyuncularla da görüştü. Futbolculara da aynı şekilde kötü oyununun gerekçesini soran Özbek, aldığı geri dönüşü kurmaylarıyla paylaşacak. Bu arada Özbek’in soyunma odasında hayli ağır ifadeler kullandığı ortaya çıktı. Tudor’dan hesap sorduktan sonra oyunculara da tepki gösteren Sarı-Kırmızılı kulübün patronunun, Rezil oynuyorsunuz, bu futbol Galatasaray’a yakışmıyor. Bir an önce kendinizi toparlayın. Kendine çeki düzen vermeyenlerle önümüzdeki sezon çalışmayacağım. dediği bildirildi.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.