Dursun Özbek'ten radikal hamle: Florya'ya taşındı!

Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek, radikal bir değişikliğe gitme kararı aldı. Hürriyet gazetesinin haberine göre; Özbek, makamını Florya Metin Oktay Tesisleri’ne taşıyarak sürpriz bir hamleye imza attı. Özbek’in bu kararı almasına futbol takımı içindeki sorunlar, Kasımpaşa maçı sonrasında yaşananlar, Galatasaray’ın ligdeki durumu ve transferde yapılan hataların ortadan kaldırılma düşüncesi etkili oldu. Galatasaray’da sıkça tartışılan futbolcuya dayalı düzeni sonlandırmak ve idmanları yakından takip ederek takıma çekidüzen vermek isteyen başkan Dursun Özbek, transfer ve tüm diğer konulardaki kararları da bizzat kendisi alacak.

GÖZALTINDA TUTACAK
Bugüne kadar Türk Telekom Arena'daki ofisinde bulunan başkan Dursun Özbek için, futbol takımıyla daha yakından ilgilenebilmesi adına Florya Metin Oktay Tesislerinde yeni bir ofis inşa ediliyor.  Yeni düzende, Florya’nın tüm yönetim ve koordinasyonu başkan Dursun Özbek’in gözetimi altında olacak. Özbek, Florya’yı bire bir burada yaşayarak sevk ve idare edecek. Daha önce önemli maçlar öncesinde Florya’yı ziyaret etmekle yetinen başkanın yeni adresi Metin Oktay Tesisleri olacak.

SÖYLENTİLERDEN RAHATSIZ
Transferde ‘sıfır hata’ sözü veren Galatasaray Kulübü Başkanı Özbek, tüm transfer görüşmeleri ile yakından ilgilenip hataların tekrarlanmaması adına futbol takımına vakit ayırıp tüm operasyonları kendi yönetecek Galatasaray’da sürekli ‘futbolcuya dayalı bir düzen’ olduğunun konuşulmasından rahatsızlık duyan Özbek’in, buna bir son vermek kararında olduğu ve futboldaki yapılanmayı tamamen yerinde takip edeceği belirtiliyor.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.