Ergin Ataman'a yeni sözleşme teklifi..

Galatasaray başkanı Dursun Özbek, Ergin Ataman'la devam etmek istediğini daha önce açıklamıştı. Bu sezon Galatasaray Odeabank'ın başında çok tartışılan Ergin Ataman'ın gelecek sezon kalıp kalmayacağı merak ediliyordu. 5 milyon dolarlık bütçeyi hedefler için yeterli gören Ergin Ataman sezonun bitmesiyle beraber yeni yapılanmaya start verecek. Gelecek sezon Eurocup'ta mücadele edecek Galatasaray'da hedef yine Lig ve Eurocup şampiyonluğu olacak. 

Ajansspor'un özel haberine göre; kısa bir süre önce düşüncelerini ve bütçeyi deneyimli koçla paylaşan Dursun Özbek, 3 yıllık yeni bir sözleşme önerisinde bulundu. Dursun Özbek'in, gelecek sezon için 5 milyon dolar oyuncu bütçesi ve 3 yıllık sözleşme teklifini Ergin Ataman'ın prensipte evet dediği yine gelen haberler arasında. Play off maçları sonrasında Dursun Özbek ve Ergin Ataman'ın 3 yıllık sözleşmeyi ve detayları açıklaması bekleniyor.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.