Haldun Üstünel bildiriye destek verdi!

Galatasaray’da muhalif hareketin başlattığı imza kampanyası tüm hızıyla devam ediyor. Dursun Özbek ve yönetiminden memnun olmayan muhalif üyelerin başlattığı “Galatasaray Yeniden” sloganı doğrultusundaki imza kampanyası camianın dinamiklerini harekete geçirirken, son olarak eski yöneticilerden Haldun Üstünel, kulüp üyesi eşi ve çocuğuyla beraber bildiriyi imzaladı.

Fanatik gazetesinin haberine göre; Camianın önde gelen isimlerinin de dahil olduğu kampanyaya katılan son isimlerden biri de Haldun Üstünel oldu. Adnan Polat döneminde, “Transfer sihirbazı” lakabıyla taraftarın sevgilisi olan Üstünel, bildiriyi eşi ve çocuğuyla beraber imzaladı. Hareketin hedefi 1600 imza toplayarak, yönetimi olağanüstü seçime zorlamak. Şu ana kadar imza sayısının 600’ü geçtiği belirtiliyor ancak harekete önderlik edecek bir lider hâlâ belirlenmiş değil.

ADAY OLABİLİR
Genel kurul üyesi olmayanlar da, imza kampanyasının genişletilmesi adına sosyal medyada büyük çaba sarf ediyor. Bu arada olası bir erken seçimde, mevcut başkan Dursun Özbek’in yeniden aday olmayı düşündüğü de gelen haberler arasında.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.