Igor Tudor: Armamızı onurlandırmamız gerekiyor!

Gelecek sezon giyeceği formayı #öncearma sloganıyla birlikte dün gerçekleştirilen lansmanda tanıtan Galatasaray'da teknik direktör Igor Tudor basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Takım olarak gelecek sezon şampiyonluk mücadelesi vermek istediklerini belirten Hırvat teknik adam, transfer çalışmalarının devam ettiğini dile getirdi. Igor Tudor'un açıklamalarının tamamı şu şekilde..

Formamız her zaman olduğu gibi çok güzel.. Biz de göstereceğimiz performansla armamızı onurlandırmamız lazım. Bu işimizin bir parçası. Bizim de bu mükemmel tarihi taçlandırmamız lazım. Galatasaray'ın tarihi ortada. Mükemmel geçmişi videoda da görmüş olduk. Futbol bu kötü zamanlar olabiliyor.  Bizim de kötü dönemleri atlatıp tekrar eski günlere dönmemiz gerekiyor.

Geçen günkü basın toplantımızda belirttiğim gibi gelecek sezon şampiyon olmak istiyoruz.  Bunun için çalışmalarımız da başladı. Şampiyonluk için eminim diyebilirim. Siz zaten Galatasaray'a gelecekleri daha iyi bilirsiniz. Her gün yeni bir ismi getiriyorsunuz. Transfer konusu kolay bir konu değil. Tabii ki kimseyle paylaşılmaması gerekiyor. O yüzden de imza atana kadar açıklanmayacak. Transfer çalışmasını yönetimle beraber yapıyoruz. İstemediğim bir oyuncu varsa hayır deme hakkına sahibim. Olması gereken bu.  Bu konu çok kolay bir konu değil. Lig devam ediyor. Nerede bitireceğimiz de önemli.

Bir muhabirin "Gomis transferi ne durumda?" sorusuna da gülerek cevap veren Tudor,  "Gomis geldi bile... Tabii ki şaka!" dedi.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.