Lucescu için geri sayım başlıyor!

Galatasaray yeni teknik direktörü Mircea Lucescu için artık gün sayıyor. Fanatik gazetesinin haberine göre; beklenenin aksine İspanya’dan teklif alan oğlu Razvan gelmiyor ama yeni yardımcıları da çok tanıdık. Deneyimli hocaya, efsane dönemlerin kaptanı Bülent Korkmaz ve Rumen futbolunun tartışılmaz isimlerinden Cosmin Contra, zafere giden yolda eşlik edecek.

Her ne kadar Galatasaray yönetimi teknik direktör Igor Tudor ile ilgili olarak, “Yola devam edeceğiz” mesajları verse de artık Mircea Lucescu transferinde sona çok yaklaşıldı. Zenit ile yolları ayırmasına kesin gözüyle bakılan Rumen hocanın ekibi bile büyük ölçüde netleşti. Buna göre, beklentilerin aksine son olarak Yunanistan’ın Xanthi takımında çalışan oğlu Razvan, İstanbul’a gelmiyor. İspanya’dan teklif alan 48 yaşındaki teknik adamın kariyerine bu şekilde devam etmek istediği öğrenildi.

CONTRA VE KORKMAZ TAMAM
Razvan olmuyor ama Luce’nin yardımcıları belli... 71 yaşındaki futbol adamına 2. Galatasaray döneminde çok yakından tanıdığı isimler eşlik edecek. Biri; UEFA Kupası başta olmak üzere efsane dönemlerin kaptanı Bülent Korkmaz, diğeri de hocalık kariyeri de bulunan Rumen futbolunun unutulmazlarından biri olan, 41 yaşındaki Cosmin Contra. Her 2 çalıştırıcıyla da görüşüldüğü ve olumlu yanıt alındığı belirtildi.

KOLLARI SIVADI
Luce’ye başkan Dursun Özbek tarafından çok geniş yetkiler tanınacak, saha kenarındaki tek sorumlu o olacak. Hatta Rumen çalıştırıcının şimdiden transfer çalışmalarına başladığı, 10 yıl kadar görev yaptığı Shakhtar Donetsk başta olmak üzere birçok takımdan bölge bölge listeler hazırladığı da gelen haberler arasında.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.