Mustafa Cengiz: Galatasaray doğranıyor, ses çıkartan yok!

Galatasaray camiasının önde gelen isimlerinden olan Mustafa Cengiz, TRT Radyo Haber'de Açık Tribün programına katıldı ve Ahmet Fisunoğlu ile Bahri Havadır'ın konuğu oldu. Gündemle ilgili önemli açıklamalar yapan ve Dursun Özbek'e eleştirilerde bulunan Mustafa Cengiz'in sözleri şu şekilde...

Bu sene Galatasaray doğranıyor! Atanan hakemlere dikkat etmek gerekiyor. Yönetim sessiz kalıyor. Galatasaray taraftarlığı arabesk müzik dinlemeye benzedi. Galatasaray, yanlış kararlara maruz kalıyor ama hiç itiraz yok. Tarihimizde saha basmak yok, hakem odası basmak yok, hakem tokatlamış başkan veya yönetici yok. O yüzden vurun abalıya!

G.Saray'ın, Kasımpaşa maçında seyircisiz oynama cezası verilmişti. Ben kural kitaplarını okudum. Herhangi bir dayanak yok! Seyircisiz oynama cezasında 'takdiren' diyor kurul. Yani kafadan veriyorlar. Buna itiraz etmiyorlar, çünkü işlerine geliyor.

Maç sonu statta 120 desibel müzik veriliyor ki istifa temposu duyulmasın, bastırılsın. Sonra çıkıp maç esnasında yapma diyor. Galatasaray yönetimi mutlu mu? Ben mutlu olmadıklarını düşünüyorum. Kimse bulunmaz Hint Kumaşı değil. Herkesin yeri dolar.

Eğer basiretli bir yöneticiyseniz, işi profesyonellere bırakırsınız. Tudor'un gelişi zaten yanlış, gidişini merak ediyorum. Tudor'un oyunculara tavrı, maç sonu açıklamaları bize yakışmıyor. G.Saray Başkanı ağladı deniyor. Bu bize yakışmaz! Galatasaray Başkanı ağlamaz! Rakipleri, başarılarıyla ağlatır! Dursun Özbek ağlamamalı!

*Açıklamalar babaspor.com sitesinden alınmıştır. 

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.