Sinan'a aile terapisi

Galatasaray’da Tudor döneminde iyice unutulan Sinan Gümüş, anne-baba desteğiyle eski günlerine döndü. Almanya’da yaşayan ailesi Sinan’ı İstanbul’da kampa aldı, yetenekli oyuncu da eski günlerine döndü.

Milliyet Gazetesi’nden Nevzat Dindar’ın haberine göre bu sezon hayal kırıklığı yaratan, performans düşüklüğünde özel hayatına dikkat etmemesinin etkili olduğu düşünülen genç futbolcunun ailesi, bu iddialardan yola çıkarak İstanbul’a üs kurdu. Ailesi Almanya’da yaşayan Sinan Gümüş’ün anne ve babasının bir süre önce İstanbul’a gelerek oğullarıyla beraber aynı evde yaşamaya başladıkları ifade edildi. Sinan’ın ebeveynleri, onun başarısı için futbolcuyu gözetim altına aldı. Söylentilerden ve iddialardan rahatsız olan anne ve babasının, bu şekilde Sinan’ı tartışmalardan uzak tutmaya çalıştığı bildirildi.

Bir süre önce de anne ve babasının nöbet değişiminde bulunduğu ve bu kez Sinan’ın kız kardeşinin genç futbolcu ile beraber kalmaya başladığı belirtildi.Galatasaray ile 2 sene daha sözleşmesi bulunan Sinan Gümüş’teki değişime teknik direktör Igor Tudor da dikkat çekmişti. Genç futbolcunun özellikle antrenmanlardaki hırslı görüntüsü, teknik kadroyu memnun etti.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.