Corchia bir adım önde

Yıllardır kanayan yarası olan sağ bek bölgesine bu kez nokta transfer yapmak isteyen Galatasaray'da Sebastien Corchia sesleri yükseliyor. Takvim gazetesinin haberine göre; Sarı-Kırmızılılar, 26 yaşındaki Fransız yıldızdan olumlu yanıt aldıktan sonra Lille kulübü ile görüşmelere hız verdi.

LILLE ÇARESİZ KALDI
Alınan son bilgilere göre Galatasaray bu transfer için 3.5 milyon Euro'yu gözden çıkardı. Corchia'yı satmak istemeyen Lille yönetimi, yıldız oyuncunun sözleşmesinin 1 yıl sonra bitecek olmasından dolayı çaresiz kalmış durumda. Cimbom bunu avantajına çevirmeyi düşünüyor.

TETE İLE PAZARLIKLAR SONA ERMEDİ
Galatasaray yönetimi Sabastien Corchia'nın transferi için büyük bir uğraş verse de Kenny Tete ile temasını da kesmedi. Sarı- Kırmızılılar, Cocrhia'da pazarlıkların tıkanması durumunda Tete'nin transferini bitirmenin planlarını yapıyor.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.