Ergin Ataman: Ağrıma giden şeyler oldu..

Galatasaray Odeabank'ta 5 yıl sonunda yolların ayrılmasına karar verilen Ergin Ataman, Akşam Gazetesi’ne özel açıklamalarda bulundu. Ağrına giden şeyler olduğunu belirten Ergin Ataman, telefonunda yüzlerce destek mesajı olduğunu da belirtti. Ergin Ataman'ın açıklamaları şu şekilde..


AĞRIMA GİDEN ŞEYLER OLDU

Ağrıma giden şeyler oldu. Mesela benimle ayrılık görüşmesinin lig bittikten çok sonra yapılması, benden önce başka bir hocayla anlaşılması gibi... Benimle uzatmaya çalışmadılar bile... Başkan'ın görüşmeye katılmayıp, Can Topsakal'ın ofisinde sadece 10 dakikalık bir deklerasyon yapılması da ayrı bir durum! Kararı önceden vermişler tabii. Hep şunu söylüyorlar; Ergin Ataman pahalı bir antrenör,  Ataman büyük takımlarla çalışır.  Evet. Ben pahalı bir antrenörüm ama Galatasaray zordaysa bedava çalışırım, bunu söyledim. Ama onlar çoktan başkasıyla anlaşmış. 

Can Topsakal söylemiş zaten, ''Ergin Ataman iddialı bir antrenör, biz bu sene iddialı olamayacağız'' diye. Profesyonellikte bu tip şeyler olur. Ama Ergin Ataman'a karşı bu tavır çok yanlıştır. Sezon biter, teşekkür edersin. Dersin ki; ''Biz farklı bir şey düşünüyoruz.'' Ama bu şekil çok yanlış. Başkan sezon bitmeden her yerde çıktı, ''Sezon biter bitmez Ergin Ataman'la konuşacağız. Onunla devam etmek istiyoruz'' dedi... Biz de buna istinaden 15 gün bekledik. Gün olur, devran döner. Mazbata bugün onlarda. Bugüne kadar hiçbir takımla görüşme yapmadım. Çünkü Galatasaray'da devam etmek istiyordum. Ancak bundan sonra tabii ki temaslarım olacak.

TELEFONUMDA YÜZLERCE MESAJ VAR
Telefonumda yüzlerce mesaj var. Artı sosyal medyadaki destekleri siz görüyorsunuz. Bunlar benim için en güzel şeyler. Bir müzedeki kupalar. Bıraktığımız o kupalar, şampiyonluklar. Artı büyük sevgidir. Galatasaray taraftarının büyük sevgisi. Benim için en büyük şey onlar.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.