ü Levent Nazifoğlu: Ergin Ataman'ın gönderiliş şekli şık olmadı.. - FCN Blog

Levent Nazifoğlu: Ergin Ataman'ın gönderiliş şekli şık olmadı..

Galatasaray'ın eski yöneticisi Levent Nazifoğlu, pek çok konuda Radyospor'a özel açıklamalarda bulundu. Bruma'nın satılmasının doğru olduğunu söyleyen Levent Nazifoğlu, Ergin Ataman'ın gönderiliş şeklinin şık olmadığını da belirtti. Levent Nazifoğlu'nun açıklamaları şu şekilde..

SABRİ SARIOĞLU'NUN GÖNDERİLİŞ ŞEKLİNDE BİRAZ SIKINTI VAR
Sabri Sarıoğlu ile sözleşme yenilememek doğru ama gönderiliş şeklinde biraz sıkıntı var. Bruma, için geçen sezon 7 milyon verilse sözleşmesi alınacaktı ama olmadı. Bruma’nın bence ederi bu, gayet iyi bir rakama satıldı. Zaten Bruma’nın 1 yılı kalmıştı ve Türkiye’de kalmak istemiyordu, satılması doğru oldu. Gomis’i Galatasaray uzun yıllardır istiyor, benim dönemimde teklif olmamıştı alınırsa iyi olur. Belhanda’yı benim dönemimde de istemiştik ama mali sebepler nedeniyle alamamıştık. Alınabilirse faydalı olur.

Ergin Ataman’ın gönderiliş şekli şık olmadı, biz sporcularımızla hocalarımızla vedalaşmayı bilmiyoruz. Şubedeki yöneticinin burada hatası var, o bu ayrılık konusunda hassas olmalıydı.

Riva Projesi, Galatasaray adına olumlu sonuçlandı, başarılı bir ihale oldu. Eğer seçime gidilseydi bu rakama ulaşılamazdı.Bu proje bizim için hayat memat meselesiydi, olumlu sonuçlandı.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.