Wesley Sneijder için yeni bir iddia!

Galatasaray'daki durumu merak konusu olan Wesley Sneijder hakkında her gün yeni bir iddia spor kamuoyununu meşgul etmeye devam ediyor. Hollandalı yıldız oyuncu hakkında çıkan transfer iddiası ise Amerika'dan.. 

Amerika'nın önemli spor yayıncılarından olan ESPN'de yer alan haberde; Wesley Sneijder hakkında flaş bir iddia ortaya atıldı. ESPN'in haberine göre MLS'in yeni takımlarından Los Angeles, sarı kırmızılı takımla sözleşmesi devam eden Hollandalı yıldız oyuncu ile yıllık 3.5 milyon dolar karşılığı el sıkıştı.

HABER BU SEFER 'İÇERDEN'
Haberi güçlü yapan ise, Los Angeles'in kurucu ortaklarından olan ve aynı zamanda kulübün başkanlığını da yapan Tom Penn'in ESPN adına uzun yıllar boyunca NBA analizleri yapmış olması. Yani haber 'içeriden' denen türden.

2018'E KADAR GALATASARAY'DA DEVAM
Yeni sezonda California'daki Banc Stadı'nda çıkacağı maçları dört gözle bekleyen LA FC, MLS'e 2018 yılının Mart ayında katılacak. Sneijder'in de bu tarihe kadar Galatasaray'da devam edeceği, 2018'in Ocak ayından itibarense Amerika Birleşik Devletlerine gelip, Los Angeles FC'ye katılacağı belirtildi.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.