Igor Tudor: Çok özel bir sezon yaşıyoruz..

Galatasaray teknik direktörü Igor Tudor, Gyirmot maçı sonrası basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Çok özel bir sezon yaşıyoruz diyen Tudor, genç oyuncuların performansının gayet iyi olduğunu da belirtti. Igor Tudor'un açıklamaları şu şekilde..


ÇOK ÖZEL BİR SEZON YAŞIYORUZ

Bazı oyuncularımızın ikinci haftası, milli takımdan dönen oyuncularımızın da ilk haftasıydı. Çok yoğun bir antrenman temposu yaşıyoruz. Çok özel bir sezon yaşıyoruz. İlk resmi maçımız yakın bir tarihte. Bu nedenle antrenman dozajını iyi ayarlamamız gerekiyor. Kısa bir tatil, fazla dinlenilmedi; antrenmanlar başladı ama kolay bir maç değildi. Ayaklar, bacaklar halen ağır. Onun haricinde fena maç olmadı diye düşünüyorum. Özel bir hazırlık dönemi geçiriyoruz. Demin de belirttim. İlk resmi maçlar çok yakın. Gomis ve Belhanda oynamadı çünkü bu sabah üçüncü antrenmanlarına çıktılar. Maicon'a ise lig devam ediyordu ve hazır geldi. Özel bir sezon olduğu için de çok dikkatli olmamız gerekiyor.

GENÇLERİN PERFORMANSININ GAYET İYİ OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM
Gençlerin performansının gayet iyi olduğunu düşünüyorum. Gelecek vaat ediyorlar ama yarım saat oynadıklarından dolayı yorum yapmak için henüz erken. Koray ise iyi bir performans gösterdi. Kendisi iki haftadır antrenman yapıyordu. Semih milli takımdan geldi. İkinci yarı onu oynattık. Sakatlıktan da gelseniz, sezona erken başlasanız da 3-4 kez 90 dakikaya ihtiyacınız var.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.