Igor Tudor'dan yönetime Sneijder konusunda mesaj..

Galatasaray'da Wesley Sneijder konusu bir türlü çözüme kavuşmazken, futbolcunun İstanbul’a gelerek sarı-kırmızılı yöneticilerle önümüzdeki günlerde masaya oturması bekleniyor. Hollandalı futbolcu yeni sezonla ilgili henüz kararını vermezken, Galatasaray yönetimi bu konuda Sneijder’e söz hakkı tanıdı. Sezon bitiminde milli takım mesaisi uzun sürdüğü için ekstra izin verilen yıldız futbolcuyla ilgili en çok merak edilen konu, teknik direktör Tudor’un böyle bir futbolcu için nasıl bir yorum getireceğiydi.

Fanatik gazetesinde yer alan habere göre; Hırvat teknik adamın, yıldız futbolcuyla ilgili olarak, Wesley, bazı şeylerin değiştiğinin farkında olsa gerek. Burada kalıp bu takımın bir parçası olmak istiyorsa ona göre çalışmalı ve yerini asla garanti görmemeli. Yeni bir takım yaratıyoruz. Bu takım tempolu futbolu kaldıracak isimlerden kurulmalı..” diyerek yıldız isme aba altından sopa gösterdiği ortaya çıktı. Sneijder’e açık kapı bırakan ama aynı zamanda formanın artık çok zor olduğu mesajını bildiren genç teknik adamın durağan 10 numara pozisyonuna soğuk baktığı biliniyor. Bu yüzden Sneijder kalırsa, önümüzdeki dönemde Tudor’un onunla ilgili tercihleri hep konuşulacak.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.