Imbula için sıcak temaslar!

Orta alana kalitesi tartışılmayacak bir isim almak isteyen Galatasaray, düğmeye bastı. Mariano transferinin ardından Feghouli'yi de açıklamaya hazırlanan Cim Bom artık tüm dikkatini ön liberoya vermiş durumda. Imbula'nın menajerini geçtiğimiz günlerde İstanbul'a getiren ve maddi detaylar dahil her konuda anlaşan Galatasaray, gözünü Stoke City'ye çevirdi. Galatasaraylı yöneticiler Imbula'yı satın alma opsiyonlu kiralamak için İngiliz ekibine resmi teklifini gönderdi.

İLK SIRADAKİ İSİM IMBULA..
Yaklaşık 1 aydır Galatasaraylı yöneticilerin temaslarda bulunduğu Fransız futbolcunun menajeri İstanbul'a geldi. Sportif direktör Cenk Ergün ile görüşen İmbula'nın temsilcisi, maddi detaylar dahil her konuda anlaşma sağlanarak masadan kalktı. Oyuncu cephesini 1.6 milyon euroluk maaşla halleden Galatasaray artık gözünü Stoke City'ye çevirdi. Premier Lig ekibinde kalma ihtimali düşük olan 24 yaşındaki futbolcu için satın alma opsiyonlu kiralama teklifi yapıldı. 

EŞİ İSTANBULDA YAŞADI
1.5-2 milyon Euro arası kiralama bedelini gözden çıkartan Galatasaray, opsiyon maddesini 10 milyon Euro olarak belirledi. Şimdi Ada temsilcisinden haber bekleniyor. İmbula'nın Galatasaray'ın teklifini kabul etmesi ve daha önce eşi 5 yıl yaşadığı için İstanbul'a gelmeyi çok istediği öğrenildi. Yönetim bu durumu koz olarak kullanıyor. Stoke'un kiralama konusunda ciddi bir zorluk çıkarması beklenmiyor. 

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.